loading...

بک لینک حرفه ای

فناوری دیجیتالی به اشکال مختلف موجود است تا به شما در سریعتر کار کمک کند. برای بازاریابی ، فناوری می تواند کیفیت بازاریابی شما را بهبود بخشد و درنهایت به شما در تولید هدایت بیشتر کمک کند. در این پست ، شش زمینه را بررسی خواهیم کرد که فناوری های بازاریابی دیجیتال می توانند در بهبود بازاریابی خود به شما کمک کنند:   رسانه های شرکت سئو سایت اجتماعی رسانه های پرداخت شده SEO ایمیل گزارش پرورش پنجاه و پنج یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل است ، بنابراین ما هر پایه را پوشش می دهیم. ما در مورد…

بازاریابی اینترنتی

فناوری دیجیتالی به اشکال مختلف موجود است تا به شما در سریعتر کار کمک کند. برای بازاریابی ، فناوری می تواند کیفیت بازاریابی شما را بهبود بخشد و درنهایت به شما در تولید هدایت بیشتر کمک کند. در این پست ، شش زمینه را بررسی خواهیم کرد که فناوری های بازاریابی دیجیتال می توانند در بهبود بازاریابی خود به شما کمک کنند:

 

رسانه های شرکت سئو سایت اجتماعی

رسانه های پرداخت شده

SEO

ایمیل

گزارش

پرورش

پنجاه و پنج یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل است ، بنابراین ما هر پایه را پوشش می دهیم. ما در مورد فن آوری دیجیتالی که از آنها استفاده می کند برای کمک به آنها برای بدست آوردن بهترین نتیجه برای مشتریان ، با یکی از اعضای تیم خود صحبت کردیم.

 

6 حوزه ای که فن آوری های بازاریابی دیجیتال به آنها کمک می کند

1. مدیریت رسانه های اجتماعی

فن آوری های بازاریابی دیجیتال

 

از رسانه های اجتماعی می توان برای ساختن هویت برند شما ، دسترسی به مشتریان موجود و پیدا کردن مخاطبان جدید استفاده کرد. این می تواند برای رهبری فکری ، برای ارتقاء رتبه بندی سئو و همچنین به عنوان یک کانال مستقیم برای تعامل افراد با نام تجاری شما استفاده شود. بیشتر سازمان ها از قبل این موضوع را می دانند ، اما ابزارهای دیجیتالی در خارج وجود دارند که می توانند کار را آسان تر کرده و شما را در این امر مؤثرتر کنند.

 

چه ابزاری برای استفاده و چرا؟

 

Sprout Social و Hootsuite دو محبوب ترین ابزار برای افزایش بازده رسانه های اجتماعی شما هستند. این ابزارها ، که اغلب به عنوان "راه حل های مدیریت رسانه های اجتماعی" نامیده می شوند ، می توانند همه چیز را برای کنترل کامل بازاریابی رسانه های اجتماعی در اختیار شما قرار دهند. Hootsuite بیش از 150 ادغام را پشتیبانی می کند و به کاربران امکان می دهد چندین شبکه را در یک مرحله به روز کنند. اگر این دید بیشتر از کانال های اجتماعی شما ، بینش دقیق در مورد کار و چه چیزی کنترل یا نظارت بیشتر بر انتشار پست ها از طریق اتوماسیون و برنامه ریزی وجود ندارد ، این ابزارها می توانند آنچه را که ممکن است با رسانه های اجتماعی تبدیل کنند. اگر می خواهید پست های با کیفیتی ایجاد کنید که متعاقب آن کانال های اجتماعی شما را درگیر و رشد می دهد ، این ابزارها دقیقاً همان چیزی هستند که شما نیاز دارید.

 

انریکا رامونایت ، مدیر بازاریابی ، می گوید:

 

"مدیریت بسیاری از حساب های رسانه های اجتماعی می تواند یک فرایند وقت گیر باشد. با این حال ، با Hootsuite همه چیز بسیار سریعتر و آسان تر است زیرا می توانید همه کارها را در یک مکان انجام دهید. این ابزار نه تنها به شما امکان می دهد تا پست های رسانه های اجتماعی را تعیین کنید ، بلکه Hootsuite به شما امکان می دهد بدون داشتن صفحه اصلی ، با سایر حساب ها درگیر شوید و محتوای هدفمند را پیدا کنید. من به عنوان یک مدیر بازاریابی ، نمی توانم روزی بدون این ابزار تصور کنم - این خوب است. "

 

2. رسانه های پرداخت شده

 

 

با انتخاب بستر مناسب و هدف قرار دادن جمعیتی مناسب ، رسانه های پرداخت شده می توانند پیام شما را به مخاطبان مناسب برساند. با این حال ، برای این کار به ابزارهای صحیحی برای پیگیری فعالیتهای خود نیاز دارید. همچنین ابزارهای عالی برای کمک به شما در ایجاد یک استراتژی رقابتی وجود دارد.

 

چه ابزاری برای استفاده و چرا؟

 

همچنین یک ابزار عالی به نام SpyFu وجود دارد که شما را قادر می سازد تحقیقات رقابتی PPC را انجام دهید. چه میزان هزینه ماهانه یک رقیب ، چه کلمات کلیدی که آنها را هدف قرار می دهند و چه رتبه بندی تبلیغات آنها را ارزیابی می کند ، SpyFu به شما این بینش را می دهد تا بتوانید یک استراتژی تبلیغاتی را کاملاً رقابتی کنید.

 

آیدان دانهر ، مدیر حساب ، می گوید:

 

"قبل از شروع خدمات سئو هرگونه فعالیت تبلیغاتی در رسانه ها ، بررسی این رقابت بسیار مهم است. چه کسی عبارات جستجوی مشابه شما را هدف قرار داده است؟ هزینه آنها چقدر است؟ آنها کجا رتبه می گیرند؟ برای به دست آوردن نتایج مورد نظر خود ، باید خلاق باشید. SpyFu ارزش ویژه ای را ارائه می دهد ، به ویژه در درک رقابت. "

 

3. سئو

 

 

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) همه چیز در مورد قابل مشاهده و جستجو آنلاین است. این می تواند مشکل باشد ، زیرا گوگل برای همیشه الگوریتم های خود را تغییر می دهد. باقی ماندن در بالای این تغییرات به اندازه کافی سخت است اما اینکه بتوانید سئوی خود را با این تغییرات سازگار کنید تا همچنان رقابتی باقی بماند ، یک چالش واقعی است.

 

چه ابزاری برای استفاده و چرا؟

 

Moz بهترین شرط بندی شما برای ادامه موفقیت در SEO است. Moz نه تنها منابع آموزشی فوق العاده ای را ارائه می دهد تا از بهترین عملکردهای SEO استفاده کند ، بلکه مجموعه ابزار جستجوگرها Moz-in-one قابلیت های کامل و مورد نیاز شما را فراهم می کند. این رده بندی رتبه بندی کلید واژه های دسک تاپ و موبایل را امکان پذیر می سازد و به کاربران امکان می دهد زبانه ها را براحتی در همه و کلمات کلیدی فعال نگه دارید. این تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی هوشمند توسط سایر ویژگی ها مانند ایجاد لینک و فرصت ها ، ممیزی سایت ، نمره دید جستجو و بینش صفحه پشتیبانی می شود.

 

لورا لوپز ، مدیر بازاریابی ، می گوید:

صندوق ورودی ایمیل ما با ارتباطات برای جلب توجه ما جالب است. با رقابت بسیار زیاد ، باید اطمینان حاصل کنید که ایمیل های خود را بهینه می کنید تا آنها از جمع ایستادگی کنند. بازاریابی الکترونیکی عالی فقط مربوط به نرخ باز نیست بلکه با کلیک و استفاده از تبدیل انجام می شود. این فقط مربوط به این نیست که افراد بتوانند ایمیل های خود را باز کنند. شما باید ارزش ارائه دهید

 

چه ابزاری برای استفاده و چرا؟

 

MailChimp ابزار انتخابی ما برای ارسال ایمیل است. MailChimp به شما امکان می دهد تا بازاریابی ایمیل خود را با تست ساده A / B ، الگوهای تبلیغاتی آماده برای استفاده و یک طراح ایمیل ساده به صورت خودکار انجام دهید ، بنابراین می توانید روی استراتژی متمرکز شوید تا اطمینان حاصل شود که ایمیل های شما به مخاطب هدف افزوده می شود. 'گزارش های MailChimp' پیگیری موفقیت ایمیل های شما در تعامل با مخاطبان خود را با تقسیم بندی پیشرفته برای هدف گذاری دقیق ، توزیع بر اساس منطقه زمانی و گزارش گیری مقایسه ای اطلاعات آسان می کند.

 

میشا گاتی ، مدیر حساب پنجاه و پنج ، می گوید:

 

"ویرایشگر ایمیل کشیدن و رها کردن ، آن را بسیار آسان و سریع به ویژه برای کاربران بی تجربه آماده سازی قالب های جذاب و کاربردی با استفاده از قلم های وب ، طرح بندی های قابل تنظیم و سایر ویژگی های قالب بندی شخصی فراهم می کند. این یک راه حل مناسب برای مشاغل کوچک است که بدون نیاز به سرمایه گذاری قابل توجهی از زمین خارج می شوند. "

 

5- گزارش دادن

ابزارهای بازاریابی دیجیتال - گزارش

 

جالب است که در گزارشی اهمیت سئو سایت اخیر ، 40٪ از بازاریابان گفتند که نشان دادن ROI فعالیتهای بازاریابی خود یکی از بزرگترین اولویت های آنها است. متخصصان بازاریابی تحت فشار قرار دارند تا ثابت کنند که مبارزات انتخاباتی آنها باعث ایجاد ارزش تجاری می شود. این روزها بازاریابی بسیار بازی اعدادی است. باید بتوانید با شواهد محکم مبنی بر کار کردن کمپین های خود به برنامه مجازی گزارش دهید - در غیر این صورت بودجه کمپین اجتماعی بعدی شما خشک می شود.

 

چه ابزاری برای استفاده و چرا؟

 

بیشتر ابزارها و سیستم عاملها - از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر گرفته تا ابزارهای اختصاصی بازاریابی مانند Hootsuite - تجزیه و تحلیل های عمیق را ارائه می دهند. Google Data Studio جمع آوری داده های زمان واقعی از YouTube ، Google Ads و Google Analytics برای کمک به شما در ایجاد داشبورد پویا و تعاملی است. همچنین با چندین منبع داده شخص ثالث مانند Twitter ، MailChimp و Salesforce سازگار است. Google Data Studio به کاربران کمک می کند تا گزارش هایی را تهیه کنند که کاملاً قابل تنظیم ، فیلتر کردن آسان و به اشتراک گذاری آسان باشند.

 

با این حال ، برای جادوی اضافه شده برای جمع کردن همه چیز ، Google Analytics در بالا و شانه ها به عنوان ابزاری برای اندازه گیری تصویر بزرگتر - به ویژه با نظارت بر ورود به سایت به وب سایت شما و نحوه رفتار کاربران سایت ، ایستاده است. قابلیت یادگیری دستگاه Google به این معنی است که Google Analytics می تواند بینشهایی را ایجاد کند که شما فقط نمی توانید به جای دیگری بدست آورید.

 

الیز کان ، تحلیلگر داده در پنجاه و پنج ، می گوید:

 

"Google Analytics برای پروژه های تجزیه و تحلیل داده های من بسیار ارزشمند است. این کمک می کند تا داده های تاریخی چندین معیار از جمله ترافیک وب سایت ، منابع ترافیک ، تعداد کاربران ، آمار جمعیتی کاربران را ردیابی کرده و به پیش بینی تغییرات احتمالی در آینده کمک کند. شما حتی می توانید اهدافی را تعیین کنید ، بنابراین می توانید تأثیرگذاری کمپین های مختلف بر تعداد درآمدهای دریافت شده به طور خاص به دلیل کمپین را دنبال کنید.

 

6. آموزش

ابزار بازاریابی دیجیتال - آموزش

 

در بخشی که تغییر تقریباً همیشه ثابت است - سئو نمونه ای عالی از این امر است - باید در بالای آخرین سیستم عامل های بازاریابی حفظ شود. از این نظر ، برای موفقیت در بازاریابی باید یک یادگیرنده مادام العمر باشید. شما باید برای تغییر و آمادگی در انتخاب مهارت های جدید همه وقت آماده باشید.

 

چه ابزاری برای استفاده و چرا؟

 

ابزارهای مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کند تا آخرین سیستم عامل ها و مهارت های بازاریابی دیجیتال را پیگیری کنید. LinkedIn Learning یک مثال عالی است - با طیف گسترده ای از دوره های حرفه ای و فیلم های آموزشی. مثال عالی دیگر مایا ، ابزاری است که توسط تیم ما در پنجاه و پنج ساخته شده است.

 

مایا به عنوان یک ابزار معیار شروع به کار کرد ، که می تواند تلاشهای بازاریابی یک شرکت را در سراسر بازده اجتماعی ، وب سایت و وبلاگ خود رتبه دهد. اکنون مشخص می کند که کجا تلاشهای بازاریابی شما کم است و از طریق مقاله و فیلم آموزش می دهد تا به شما در بهبود آن مناطق کمک کند.

 

مایلز غرفه ، مدیر حساب ، می گوید:

 

"از نظر ارائه درک دیجیتال آموزش سئو  مارکتینگ ، دامنه مایا بی پایان است. به مدیران تازه چهره مینی های آموزشی آموزنده و به راحتی قابل هضم ارائه می شود و نشانگرهای مضراب دارای منبعی هستند که در صورت تلاش برای به یاد آوردن پیچیدگی های سئو ، می توانند از آنها استفاده کنند. 

ژان بقوسیان بازدید : 371 یکشنبه 31 شهريور 1398 زمان : 11:29 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
آرشیو
 • 1398
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 6
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 6
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 118
 • باردید دیروز : 12
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 118
 • بازدید ماه : 130
 • بازدید سال : 6,756
 • بازدید کلی : 16,072

 • نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی :
   
  کد امنیتی
   
  بارگزاری مجدد